Naršydami „Busto turo“ tinklalapyje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Sužinokite daugiau.
nekilnojamo turto agentūra

Luminor būsto turo slapukų politika

 

Luminor Būsto t​inklalapyje, kaip ir daugumoje kitų svetainių, yra naudojami slapukai (ang. c​ookies)​. Naršydami Luminor Būsto tinklapyje Jūs patvirtinate, jog neprieštaraujate “slapukų” naudojimui Jūsų kompiuteryje.

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai mažos rinkmenos, siunčiamos į Jūsų tinklo naršyklę ir saugomos Jūsų kompiuterio kietąjame diske. Kai pirmą kartą apsilankote Luminor  Būsto tinklapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau yra naudojami kompiuteriui identifikuoti. Ši informacija, kuri gali būti susijusi su jumis, Jūsų nustatymais arba interneto įrenginiu (asmeniniu ar planšetiniu kompiuteriu, mobiliuoju telefonu) daugiausiai naudojama tam, kad būtų užtikrintas svetainės funkcionalumas (be slapukų kai kurios Luminor būsto ​tinklalapio funkcijos gali neveikti) ir būtų išsaugoti ankstesni vartotojo nustatymai. Šie duomenys taip pat padeda mums suprasti, kaip lankytojai naudojasi tinklapiu, ir suteikia galimybę gerinti teikiamas paslaugas bei teikti specialiai Jums pritaikytus pasiūlymus.

,,Slapukai” nėra naudojami išgauti Jūsų asmeninei informacijai, kitaip trikdyti Jūsų privatumą ar kaip nors neigiamai paveikti Jūsų kompiuterį.

Kaip išjungti slapukus?

Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymą taip, kad slapukai nebūtų priimami. Daugiau informacijos, kaip išjungti slapukus rasite paspaudę savo interneto naršyklės pagalbos mygtuką. Dažniausiai naudojamų interneto naršyklių apžvalgą rasite čia arba čia.

Projektai:
Rezervuoti laiką

Prašome pasirinkti projektą